סוגי פרחים

פרחים מכל הסוגים

מה עומד מאחורי כל פרח במשלוח הפרחים הבא?

פרחים הבולטים בזרי הפרחים שמכינים בישראל, משלוח של פרחים יכל להיות קל הרבה יותר אחרי שתבין איזה זר מתאים לאיזה אירוע, לכן רכזנו עבורכם את כל זרי הפרחים הקיימים בכל חנויות הפרחים, אתם אף מוזמנים לבצע משלוחי פרחים מכל אחד מסניפינו וליהנות מחוויה של ניחוחות מגוונים של פרחים מכל הסוגים, אז מה עומד מאחורי כל פרח שאתם מזמינים במשלוח הפרחים הבא?

פרחים, אנו בפרחי קליפורניה המומחים בשזירת פרחים לכל מטרה למעלה מ-30 שנה מרכזים לכם בעמוד זה את סוגי הפרחים הבולטים שנמצאים ברוב חנויות הפרחים שהם בעצם סוגים של פרחים המתאימים לשזירת זרי פרחים לכל מטרה. לכל פרח יש ייחודיות משלו, יש את התכונות משלו וכל אחד מהם יכול להיות חלק מזר מיוחד שהוכן במיוחד למשהו חשוב.

 

בחירת סוגי הפרחים לזר

לכל פרח יש את הצבעים המיוחדים שלו, את התכונות המיוחדות לו, ולדעת קצת יותר על סוגי הפרחים השונים כדי שבזר הבא שתזמינו למשהו חשוב, תדעו בדיוק אילו פרחים לבחור ומדוע , עמוד זה מציג עבורכם את המידע שלא ממש ידעתם שמייחד כל פרח המתאים לשזירת זר פרחים מיוחד במינו.

גרברה

פרח מסוג גרברה הינו אחד מהפרחים הבולטים בחנויות הפרחים השונות בכלל ובסניפי פרחי קליפורניה בפרט, הפרח מגיע במגוון צבעים בעיקר: אדום, בורדו, צהוב לבן ועוד צבעים מיוחדים...

למידע נוסף, תמונות וזרים עם פרח ההגרברה, היכנסו לעמוד המלא

 

חמנייה (חמנית)

פרח החמנייה הינו פרח המתאים (בעיקר) לזרי פרחים בסגנון כפרי, זהו סוג של פרח שממשפחת המורכבים שכולל כ 1100 סוגים ומכיל 20000 מינים, שהוא משמש לנוי ולמאכל, החמניה כולל 50 סוגים בניהם צמח החקלאי מסוג האאנוס.

למידע נוסף , זרי חמנייה ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

 

לילייה

לילייה זהו פרח שגדל במגוון גווני צבע (ורוד, לבן, צהוב, אפרסק, כתום) פרח זה מלא בתפרוחות, שלבי הפתיחה של פרח הלילייה מעניינים משלבי ההתפתחות שלהם, הם משרים תחושה רבה של התחדשות והתרעננות בכל פעם מחדש.

למידע נוסף , זרי לילייה ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

 

ליזיאנטוס

פרח הליזיאנטוס הינו פרח שנמצא בעיקר באביב כחלק מצורתו הוא מכיל מספר תפרחות על הענפים השונים, התפרחת שלו נראה בצורת פעמון מזכירה בסגנונה את תפרחת הורד. הליזיאנטור מגיע בגוונים שונים: פסטל- לבן, סגול, לבן-סגול, לבן-ורוד, ורוד ועוד....

למידע נוסף , זרי ליזיאנטוס ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

ורד

פרח שנחשב כפרח רומנטי, לוורד ישנם עשרות סוגים של זנים שונים ורובם פופולריים בחנויות הפרחים השונות בכלל ובכל אחד מסניפינו בפרט,  בתחום הפרחים פרחי הורד נקראים (פירסט-רד, לובלי-רד, ניקול)

 

למידע נוסף , זרי ורדים ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

 

ציפור גן עדן

 

 ציפור גן עדן זהו פרח שידוע כ"סטרליזיציה" הוא אחד מ 5 זנים של פרחים שגדלים כמה פעמים בשנה במקור בדרום אפריקה, ציפור גן עדן נקרא כך מאחר והוא נראה ממש כמו ציפור גן עדן.

 

צמח "ציפור גן עדן" מגיע לגובה של כ-2 מטרים. העלים שלו יזקים וגדולים ויכל להגיע עד ל 70 ס"מ אורכו מגיע לכ- 10-35 ס"מ רוחב. עליו ירוקים לאורך כל חודשי השנה העלים אף צומחים בצורה של מניפה.

למידע נוסף באתר זה , זרי פרחים עם ציפור גן עדן ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

מידע נוסף מהרשת על פרח ציפור גן עדן

חרצית

פרח החרצית הינו פרח ששייך לזן ממשפחת ה"מורכבים" זן של המשפחה השנייה בגודלה בעולם הצומח בכלל) ישנם 200 זנים שונים של פרחת החרצית.

למידע נוסף , זרים חרציות ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

סיפן / גלדיולה

סיפן שמוכר אף בשם "גלדיולה" הוא פרח ממשפחת האירוסים, ישנם 260 סוגים של פרח מסוג זה, הם צמחים רב שנתיים וצומחים במזג אוויר מתון.

למידע נוסף , זרי גלדיוליה / סיפן ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

פרח סטאר גזר

הסטאר גזר הינו פרח רב שנתי, הוא ממשפחת הליליים, הם פרחים מפוארים ומרהיבים עם יופי מיוחד, לרוב הם פרחים המשמשים לסידור זר לכלה או בזרי פרחים יוקרתיים במיוחד, זרי פרחים רשמיים.

למידע נוסף , זרים עם גזר סטאר ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

פרח הציפורן

פרח הציפורן הוא פרח ממשפחת הציפוניים ומכיל כ-300 סוגים של פרח זה, רוב מינים של פרח מסוג הציפוון עם עשבוניים ובעלי עלים מנוגדים זה לזה. הוא על כ-5 עלי כותרת מעל שולים בעלי זיגזג. לתמנות מידע נוסף על סוגים שונים של פרח הציפורן, היכנסו לעמוד המלא

למידע נוסף , זרי פרחים עם ציפורן ותמונות היכנסו לעמוד המלא.

חרצית ראש

חרצית הראש הינו פרח ממשפחת המורכבים, פרח זה מגיע בצבעים שונים קוטר הפרח הינו בין 1.5 ל 3 סמ קוטר לראשא גדלים עלי הכותרת של הפרח ומגיע בצבעים שונים למשל לבן, צהוב סגול ועוד... הוא פרח בעל עלי כותרת מיוחדים וארוכים.

למידע נוסף , על חרצית ראש זרים תמונות היכנסו לעמוד המלא.

שושן צחור

פרח שושן צחור הינו פרח מיוחד שמגיע ממשפחת ה"ליליות" הוא פרח עצילי ומשדר אלגנטיות שורשיו של השושן צחור מקראיים ומתקשרים לטוהר ויופי, הוא מתאים לשזירת זרי פרחים מיוחדים בשל יופיו המיוחד.

למידע נוסף , זרי שושן צחור  תמונות וקנייה ישירה  היכנסו לעמוד המלא.

סחלב

פרח הסחלב הינו פרח שדה ממשפחת הצמחים בסדרת ה"אספרגאים" ישנם יותר מ 800 סוגים של פרח מסוג זה, כפרח לזר או בכלל הוא פרח היקר ביותר בישראל, יש לו ייחודיות והוא משרה רוגע ויוקרה, הוא מהפרחים

הסחלב הינו ידוע בשמו הלועזי "אורכידאה" הוא הפרח היוקרתי ביותר בארצינו, והוא מונה כ-800 סוגים וכ-250 אלף מינים הוא לא זול אבל מיוחד במינו, יש המזמינים את הסחלב כפרח אחד בעציץ ויש כאלו שמזמינים כזר למשהו מיוחד באמת, פרח זה ממשפחת הצמחים ולכן יש המעדיפים אותו כעציץ ויש כאלו במעוניינם להזמניו כזר פרחים מיוחד. זהו פרח ממשפחה עשירה ומגוונת בפרחי הנוי השונים.

לעוד מידע על פרח הסחלב היכנסו.

 

פרח המנטור

זהו פרח שגדל פעמיים בשנה הוא פורח בעונת החורף והאביב בלבד, צבעי הזר בגוונים סגול או אדום והוא בעל ריח נעים זר המכיל את פרח המנטור נחשב לאלגנטי ובעל ניחוחות, ישנם זנים שונים של פרח זה וההבדלים בינהם בעיקר בגודל הגבעול, הוא דורש קרירות ולכן יש לאחסן אותו במקרר כדי לשמור על טריותו.

 

 

למידע נוסף , זרי פרחים עם פרח המנטור היכנסו לעמוד המלא.

אדמונית החורש

פרח אדמונית החורש הינו פרח ששייך למשפחת האדמוניות הוא פרח רב שנתי שגדל לאורך כל השנה הוא גדל בעיקר באזורים שבין מרוקו ואיראן בארצות המזרח הרחוק (יפן וסין בעיקר) ובאירופה באירופה ובצפון אמריקה הפרח הזה משמש כפרח נוי .

 

למידע נוסף , זרי פרחים עם אדמונית החורש היכנסו לעמוד המלא.

 

 

חדש
מבצע
שמשות זוהרות בקליפורניה

קליפורניה שמשות זוהרות

135 ₪

החל מ-120 ₪

קליפורניה שמשות זוהרות הוא זר פרחים המורכב מחמניות וסולידגו - זר שובב וחם הממלא את הבית בקרני שמש צהובות המחיר אינו כולל את הכלי במידה ואין במלאי את הפרחים המצולמים, ישולבו פרחים דומים במקומם *ייתכן והפרחים יישלחו סגורים מטעמי  טריות ...

קליפורניה כדור גרברות

קליפורניה כדור גרברות

החל מ-145 ₪

קליפורניה כדור גרברות הוא בוקההמורכב מגרברות, ליליות, צלוזיה וענפי ירק במידה ואין במלאי את הפרחים המצולמים, ישולבו פרחים דומים במקומם

זר פריחת השדה בסגול

קליפורניה פריחת השדה בסגול

החל מ-120 ₪

קליפורניה פריחת השדה בסגול הוא זר משמח ומשובב נפש אשר מורכב מפרחי ליזיאנטוס, חרציות,  וירק במידה ואין במלאי את הפרחים המצולמים, ישולבו פרחים דומים במקומם ...

   


חגיגת פרחים במגוון צבעים ועיצובים במחיר המשתלם במיוחד !
לימי נישואין, ימי הולדת, מעבר דירה ולאורך השנה כולה. למשפחה, לאהובך ואפילו לך

משלוחי פרחים איכותיים ביותר, בשירות קל, נוח ומהיר והזמנות 24 שעות ביממה באמצעות האתר
לכל חלקי הארץ .

זרי פרחים

המטרה העיקרית שלנו בפרחי קליפורניה זה לספק לכם זר פרחים טרי בעל ניחוח של פריחה,  לכל אזור בארץ, זרי פרחים צריכים להגיע לאדם החשוב ביותר שחשבתם עליו, התפקיד שלנו היא להכין את זר הפרחים שזור בשילוב עלים וקישוטים שיגיע הכי יוקרתי ואיכותי שאפשר.

משלוחי פרחים 

משלוחים של זרי פרחים לכל חלקי הארץ, אצלינו בקליפורניה תוכלו לבצע הזמנה של משלוח פרחים ונדאג לשלוח אותו ליעד המבוקש בהקדם האפשרי.

אנו נדאג לשזור זר ייחודי ולשלוח אותו ליעד המבוקש.

טיפ קטן: בימים של חגים מיוחדים בהם נהוג לשלוח זרי פרחים, הזמינו את הזר מראש ואני נדאג לתת לו עדיפות במשלוח הבא.

החנות שלך מתמחה במתן שירות ללקוחות פרטיים חברות ומוסדות.
להזמנות :03-6767800  מחו"ל: 97236767800+   פקס:03-5711689  דוא"ל : .k-flower@actcom.net.il

קרא עוד >>
קצת עלינו

כניסה ללקוחות

שכחת סיסמה?

הרשמה למועדון הלקוחות

לחץ לשיחה עם נציג שירות